Přejeme vám všem od srdce krásný (před)vánoční čas.

Poslední listopadovou neděli nám započal advent. Pro většinu lidí nádherné období, notoricky spojené s církevním rokem, kdy jeho počátek se každoročně datuje vždy přesně na čtvrtou neděli, jež předchází 25. prosinci – Narození páně.


Bez ohledu na to, zda-li je člověk tzv. věřícím, nebo ateistou, jde o období, které již tradičně trávíme se svými blízkými, a díky okolnostem posledních dvou let bychom se jim měli letos věnovat o to více. Pandemická skutečnost se projevila u mnohých velmi negativně – změnou nálad, úzkostmi, depresemi, pocitem izolace od své rodiny a dalším. Pandemická doba nebyla pro mnoho z nás tou nejšťastnější.
Není ale důvod cokoli vzdávat nebo propadat chmurám. Zkusme právě i toto letošní adventní období nevnímat jen jako předzvěst Vánoc, ale jako čas, který můžeme strávit o to intenzivněji se všemi, které máme rádi. Obklopit je láskou a umožnit jim uvědomit si, jak nepostradatelnou a důležitou součástí našich životů jsou. A také jim dát najevo, jak moc nám na nich záleží. Už "jen" to udělá opravdu moc.


Ať už si to uvědomujeme, či ne, každý z nás změnu na vědomé, či nevědomé úrovni pocítil, a nyní máme příležitost, a především prostor s tím něco udělat. Pojďme do toho, stojí to za to!


Přejeme vám všem od srdce krásný (před)vánoční čas.

Žádost o péči