Pro klienty

Jsme tu pro vás!

Poskytované služby

Hledáte spolehlivého poskytovatele některé z následujících služeb?

Naše agentury domácí zdravotní péče disponují vysoce kvalifikovaným personálem a moderním přístrojovým vybavením, což umužňuje Vám zajistit péči v té nejvyšší kvalitě a potřebném rozsahu a frekvenci.

 

Jsme tu pro Vás!

Jak se stát našim klientem?

Našim cílem je umožnit každému, kdo je odkázán z jakéhokoli důvodu na péči druhé osoby, zůstat co nejdéle v domácím prostředí.

Jelikož si uvědomujeme, že k dosažení našeho cíle nestačí jen kvalitní a dostupná zdravotní a sociální péče, kontinuálně vnímáme a vyhodnocujeme potřeby všech našich pacientů, jejich rodin a ošetřujících lékařů, čemuž následně přizpůsobujeme jak rozsah nabízených služeb, tak i způsob jejich zajištění.

Kde působíme?

Od samotného vzniku Včelky bylo našim cílem zajistit dostupnost vysoce kvalitní péče v domácím prostředí pro co možná nejvíce z vás. I díky tomu nyní působíme v 9 krajích ČR a ročně poskytneme zdravotní péči více jak 14 000 osobám

LIBERECJABLONEC NAD NISOUSEMILYROKYCANYOKRES SOKOLOV - SOKOLOVOKRES SOKOLOV - KRASLICEOKRES RAKOVNÍKOKRES BEROUN – HOŘOVICKOOKRES BEROUN – BEROUNSKOOKRES PŘÍBRAMOKRES PRAHA ZÁPADOKRES BENEŠOVOKRES KUTNÁ HORAOKRES PELHŘIMOVOKRES JIHLAVAOKRES OSTRAVA MĚSTOOKRES ZLÍNOKRES UHERSKÉ HRADIŠTĚOKRES HAVLÍČKŮV BRODOKRES ŽĎÁR NAD SÁZAVOUOKRES TŘEBÍČOKRES PARDUBICEOKRES KOLÍNHLAVNÍ MĚSTO PRAHAOKRES PRAHA VÝCHODOKRES MĚLNÍKOKRES ČESKÁ LÍPAOKRES TRUTNOVOKRES MLADÁ BOLESLAVOKRES NYMBURKOKRES PLZEŇ SEVER - TŘEMOŠNÁOKRES PLZEŇ SEVER - VÝROVOKRES KLADNOOKRES LIBERECOKRES JABLONEC NAD NISOUOKRES SEMILYOKRES ROKYCANY - ROKYCANYOKRES ROKYCANY - STRAČICEOKRES BRNO ŽidlochoviceOKRES BRNO TišnovOKRES BRNO MěstoOKRES ČESKÉ BUDĚJOVICEOKRES PRACHATICEOKRES ČESKÝ KRUMLOVOKRES FRÝDEK MÍSTEKOKRES KARVINSKÁOKRES VSETÍNOKRES CHRUDIMOKRES BRNOOKRES BLANSKOOKRES VÝŠKOVOKRES PŘEROVOKRES OLOMOUCOKRES PROSTĚJOVOKRES BRNO - venkov

Zdravotní pojišťovny

Naše společnosti jsou smluvním poskytovatelem následujících zdravotních pojišťoven. V případě doporučení lékařem je domácí zdravotní péče z jejich strany plně hrazena bez nutnosti jakéhokoli doplatku.

111

Všeobecná zdravotní pojišťovna

207

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnancu bank, pojišťoven a stavebnictví

201

Vojenská zdravotní pojišťovna

211

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

205

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

213

RBP - Zdravotní pojišťovna

209

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Žádost o péči