Pro klienty

Jsme tu pro vás!

Poskytované služby

Hledáte spolehlivého poskytovatele některé z následujících služeb?

Naše agentury domácí zdravotní péče disponují vysoce kvalifikovaným personálem a moderním přístrojovým vybavením, což umužňuje Vám zajistit péči v té nejvyšší kvalitě a potřebném rozsahu a frekvenci.

 

Jsme tu pro Vás!

Jak se stát našim klientem?

Našim cílem je umožnit každému, kdo je odkázán z jakéhokoli důvodu na péči druhé osoby, zůstat co nejdéle v domácím prostředí.

Jelikož si uvědomujeme, že k dosažení našeho cíle nestačí jen kvalitní a dostupná zdravotní a sociální péče, kontinuálně vnímáme a vyhodnocujeme potřeby všech našich pacientů, jejich rodin a ošetřujících lékařů, čemuž následně přizpůsobujeme jak rozsah nabízených služeb, tak i způsob jejich zajištění.

Kde působíme?

Od samotného vzniku Včelky bylo našim cílem zajistit dostupnost vysoce kvalitní péče v domácím prostředí pro co možná nejvíce z vás. I díky tomu nyní působíme v 6 krajích ČR a ročně poskytneme zdravotní péči více jak 9000 osobám

2

Zdravotní pojišťovny

Naše společnosti jsou smluvním poskytovatelem následujících zdravotních pojišťoven. V případě doporučení lékařem je domácí zdravotní péče z jejich strany plně hrazena bez nutnosti jakéhokoli doplatku.

111

Všeobecná zdravotní pojišťovna

207

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnancu bank, pojišťoven a stavebnictví

201

Vojenská zdravotní pojišťovna

211

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

205

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

213

RBP - Zdravotní pojišťovna

209

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda