Chtěli bychom vám představit naší pobočku Domácí péče Včelka v České Lípě.

"Domácí péče Včelka, je tu pro Vás.
Ať jste staří nebo mladí, pečovat nás o Vás baví.
Na pobočce v České Lípě, pomůžou Vám v každé době.
S klidem, úctou, pokorou, vždy Vám s rádi pomohou."

Jmenuji se Marie Heřmánková, jsem vedoucí pobočky DP Včelka v České Lípě a v oblasti domácí péče se pohybuji 5 let. Práce zdravotní sestry pro mě představuje empatii, rozvážnost, profesionalitu, klidný přístup a preciznost. Jsem matka dvou dětí. Má rodina a práce mě naplno zaměstnává.

Naše pobočka v České Lípě patří mezi nejmladší pobočky Včelky. Dbáme tu na spokojenost pacientů, snažíme se jim vyhovět ve všech oblastech, ale i na spokojenost zaměstnanců, protože spokojený zaměstnanec = plnohodnotná péče.

Sestřičky v domácí péči nejsou jen zdravotníci, jsou součástí rodiny. Znají jejich životní příběhy, osudy a lidé v domácím prostředí jsou vděčnější. Mnohdy je těžké udržet si profesionální odstup, protože když máte své pacienty a jezdíte k nim dlouho, určitý vztah si s nimi vybudujete.

Náš tým se skládá ze šesti sestřiček, které jsou pilířem naší pobočky. Všechny plní svou práci svědomitě ke spokojenosti pacientů, mnohdy až nad rámec svých možností.

Naši pacienti pro nás nejsou jen čísla a diagnózy, jsou to pro nás lidé, kteří potřebují naši pomoc, nejen tu zdravotní, ale i psychickou oporu, porozumění a úsměv.

Já mám to štěstí, že má práce mě baví, dělám jí ráda a naplňuje mě. Je příjemné, když přijdete k pacientům a oni se na vás těší, zeptají se na vaše děti a rodiny, pamatují si jejich jména a také je
zajímáte jako člověk. Nejste pro ně jen ta "sestřička", ale jste osoba, na kterou se těší.

Naše pobočka je plná pilných Včeliček, snažíme se tu vybudovat kvalitní komplexní péči. Je důležité mít v týmu osoby na které se můžete spolehnout a ty já naštěstí mám.

Na závěr bych chtěla poděkovat celému svému týmu skvělých sestřiček, že i v této nelehké době zvládají svou práci s plným nasazením a vždy jedou na 100 %.

Bez Vás bychom tu nebyly.

Marie Heřmánková
vedoucí pobočky Česká Lípa

Žádost o péči