A jakou představu o Vánocích máte Vy?

Každý z nás vánoční svátky prožívá podle svých přestav a zvyků. Někdo má rád klidné, ničím nerušené vánoční svátky, jiní zase naopak mají radost ze svátků "veselých". Scházejí se rodiny, přátelé, navštěvují se navzájem. Někdo zvolí oslavu Vánoc v úplně jiném duchu, např. odjedou na exotickou dovolenou. Ať už si vybereme jakýkoli způsob oslav těchto zimních svátků, nejdůležitější je, že jsou lidé více spolu než během všedních dnů.


Na vánočních svátcích je krásně vše, svítící výzdoby na domech, v ulicích, náměstích, vyzdobené byty, rozsvícené stromečky, dárky, dobré jídlo a mnoho dalšího. Ale to, co nás jistě těší nejvíc, je možnost být spolu s rodinou, se svými blízkými. Radost z toho, že se nám povede připravit krásnou vánoční atmosféru, udělat blízkým radost třeba i malým dárkem. Hlavně si užít pohody, klidu a lásky se svými blízkými.


Aby takových krásný chvil bylo v rodinách co nejvíce, jsme jako tým sestřiček Včelky plně připraveny zajistit péči o pacienty v domácím prostředí i během těchto dnů.
Přejeme všem krásné a klidné prožití vánočních svátků.
Vaše Včelka ?

Žádost o péči