Pomáhat druhým je posláním všech organizací sdružení Včelka. Neštěstí, které se odehrálo minulý týden na jižní Moravě v nás tedy samozřejmě vzbudilo potřebu jakkoli lidem, kteří jim byli postiženi, pomoci.

Ačkoli víme, že finance nejsou vše, rádi bychom alespoň touto formou přispěli. Každý ze zaměstnanců v rámci celého sdružení má možnost přispět na transparentní účet 123-4576550257/0100 (funguje i jako odkaz v QR kódu), který jsme pro tento účel zřídili, a následně bude tato částka poskytnuta i ze strany Včelky.

.

https://www.kb.cz/cs/transparentni-ucty/123-4576550257

.

Jistě je i mnoho z vás, kteří by rádi pomohli, ale neměli důvěru vůči těm, kteří sbírku pořádali. Pokud ji máte vůči nám, je příležitost se zapojit a budeme moc rádi. Garantujeme, že veškeré vybrané finanční prostředky budou zaslány na pomoc v koordinaci s Jihomoravským krajem a postiženými obcemi.

Prosíme však, pokud se rozhodnete finančně přispět, zašlete nám na info@pecevcelka.cz i informaci:

  •  pod jakým variabilním symbolem,
  •  jakou částku, jste poukázali,
  •  vaše nacionále (jméno, příjmení, adresu, datum narození), a
  •  elektronický kontakt k zaslání darovací smlouvy (e-mail).

Následně bychom vám zaslali k příspěvku darovací smlouvu, aby bylo vše skutečně v pořádku.

Děkujeme předem všem, kteří se rozhodli, nebo rozhodnou pomoci, ať ji prostřednictvím nás, či jinak. Toto jsou chvíle, kdy musíme stát při sobě, a také chvíle, kdy je potřeba, aby se lidská solidarita projevila v plné síle.

.

Vojtěch Kubec

zakladatel Včelky

.

Může jít o obrázek text, kde se píše VČELKA NA POMOC JIŽNÍ MORAVE VČELKA sociální služby VČELKA domá peče VČELKA neurologie