Rádi bychom se s vámi podělili o dopis, který jsme před nedávnem obdrželi.   Takové pochvaly nás utvrzují, že práce, kterou děláme má smysl. Také nám dodávají energii být nadále prospěšní, ačkoli je tato práce velmi náročná a zodpovědná.

Velice si vážíme těchto slov a budeme se i nadále snažit poskytovat služby v co nejvyšší kvalitě, děkujeme za vaši důvěru!

Děkujeme!

„Dobrý den,

 

ráda bych Vám a Vašim pracovnicím v Jihlavě vyjádřila veliké poděkování. 

Paní pečovatelky nám již před rokem dokázaly vrátit tatínka, který si již nevěřil v návrat domů, doslova zpět do života, postavit na nohy a dodat mu psychickou sílu i pocit samostatnosti.

 

Při koronavirové jarní krizi jsem raději pozastavila služby, vzhledem k vážné plicní i srdeční diagnóze tatínka. Bohužel v tomto období pod velkým psychickým tlakem se stav opět pohoršil. 

 Nyní po obnovení služeb, naprosto zázračným způsobem, již po první - jediné návštěvě paní pečovatelky, pozoruji ohromnou pozitivní změnu, která se každou další návštěvou potvrzuje. 

 

Neumím ani vyjádřil slovy jakou skvělou a úžasnou práci dámy odvádějí. Jejich práce si zaslouží nejvyšší ohodnocení - morální, společenské i materiální.  Jsem nesmírně vděčná za jejich trpělivost a laskavost. Pracovnice, které jsem mohla poznat osobně, jsou lidé na pravém místě, vždy nesmírně empatické, vstřícné a hledají jak tatínkovi zpříjemnit a žít v domácím prostředí. 

Nelze než je stále více obdivovat - děkovat a složit alespoň takto velikou poklonu. 

 

Děkuji celému Vašemu týmu a přeji hodně zdraví, štěstí, energie a pozitivních zpráv

S pozdravem

 

H. B.“