Naše pobočka je od léta na nové adrese. Nově ji najdete v Dělnické ulici 2727 na Kladně.  Ke změně jsme se rozhodli, protože se neustále rozvíjíme a rosteme, a tudíž jsme byli nuceni vyhledat vhodnější prostory pro naše fungování.

V kladenském středisku je Vám aktuálně k dispozici vedoucí střediska Bohumila Petrová, sociální pracovnice Kateřina Štorkánová, vedoucí přímé péče Jana Kuchtová a 6 pracovníků přímé péče.
.
Středisko Kladno poskytuje pomoc, podporu a péči klientům se sníženou soběstačností z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení, jejichž situace vyžaduje pomoc druhé osoby, a to v jejich přirozeném domácím prostředí. Pomoc, podporu a péči poskytujeme nejen na Kladno, ale i v jeho přilehlém okolí jako je Buštěhrad, Libušín, Vinařice, Roztoky, Braškov, Hřebeč, Hobšovice, Vyšínek, Doksy, atd. 
.
Velké množství klientů nás kontaktuje na základě doporučení od rodin a stávajících klientů. Poptávka o naše služby má vzrůstající tendence, což je pro nás známkou toho, že práce našich pracovníků v přímé péči je odváděna kvalitně, o což celoročně usilujeme a což je pro nás prioritou. Zaměřujeme se vždy na kvalitu, nikoliv na kvantitu práce.

.

Jsme tu pro Vás!