Přinášíme novinky z Kolína.
Od roku 2019 poskytujeme naše služby v Kolíně.
.
Středisko zahájilo svoji činnost ještě pod názvem Senior Care sociální služby 1. března 2019 v budově bývalé polikliniky. I díky inzerátům v novinách a na sociálních sítích se o novém poskytovateli terénních sociálních služeb na Kolínsku začalo velmi rychle dozvídat velké množství lidí, díky čemuž se začala zvyšovat poptávka po našich službách a tým střediska se začal rozrůstat. Tehdy nám začaly být současné kancelářské prostory těsné, a proto jsme se přesunuli do větších na adrese Plynárenská 671, kde společně s kolegy z Domácí péče Včelka sídlíme dodnes.
.
A kdo tvoří náš Kolínský tým?
Je to sociální pracovnice Veronika a pracovnice v sociálních službách Ivana, Dana, Markéta, Zuzka, Míša a Monika.
Za dva roky naší existence máme vybudovaný stabilní pracovní tým, kterým klienti důvěrně říkají "včelky", a které svojí práci dělají se srdcem na dlani a milým úsměvem. Největší odměnou za naši každodenní práci pro nás jsou pozitivní zpětné vazby od našich klientů a jejich rodinných příslušníků.
.
A jaký je pohled vedoucí střediska Barbory Jägerové?
Když se takto ohlédnu za dvěma roky existence našeho střediska, tak musím říci, že pro mě osobně to jsou 2 roky smysluplné práce se skvělým týmem žen, jež své práci dávají maximum a na které jsem patřičně hrdá.
.
.