Když půjdete v listopadu do Knihovna Kroměřížska, najdete tam naší prezentaci.

Naše organizace využila nabídky na prezentování sociálních služeb na Kroměřížsku, která se koná ve foyer Knihovny Kroměřížska.

Prezentace sociálních služeb probíhá ve dnech od 1. do 30. listopadu 2021. Sociální služby zde mají možnost prezentovat svoji organizaci a sociální služby, které poskytují.

Tuto nabídku jsme velmi rádi využili nejen s cílem prezentovat naše sociální služby, které poskytujeme seniorů a lidem se zdravotním postižením v domácím prostředí, ale vidíme zde cestu, jak více zviditelnit sociální služby a rozšířit tak povědomí jak o sociálních službách, tak o sociální práci směrem k široké veřejnosti. Součástí prezentační tabule naší organizace, jsou zde k dispozici také kontakty na zástupce daného střediska, kteří v případě dotazů ze strany veřejnosti, budou k dispozici a rádi zodpoví možné dotazy nejen o poskytovaných službách, ale i dotazy týkající se sociální práce a poradenství.

Vždy pozitivně vnímáme a rádi využíváme každou možnost prezentace, která je cestou k zajištění informací o poskytovaných službách lidem v dané oblasti.