Charitativní novoroční koncert pořádaný Zlínským krajem

Byli jsme vybráni jako jeden ze čtyř příjemců z řad veřejně prospěšných společností, kterým byl určen výtěžek z Charitativního novoročního koncertu.

Rádi bychom se s Vámi podělili o úžasnou novinku. Včelka Senior care byla vybrána jako jeden ze čtyř příjemců z řad veřejně prospěšných společností, kterým byl určen výtěžek z Charitativního novoročního koncertu pořádaného Zlínský kraj - oficiální stránka a Zlin.eu, který se konal 10. ledna 2020 ve velkém sále Kongresového centra Zlín.

V průběhu večera nám byl oficiálně předán šek na částku 170 000 Kč, která byla vybrána pořadateli od jednotlivých dárců z řad soukromých společností, a my bychom jim i touto cestou ještě jednou rádi poděkovali.

Skutečně moc si jejich podpory vážíme, a vnímáme ji také jako náš závazek. Ve své podstatě nejde totiž jen o to, jak velkorysá byla, ale vůbec o samotný projev jejich solidarity s druhými, a také za důvěru, kterou v nás vložili.

Paradoxně, tím více v situaci, kdy finanční podpora od obcí na podporu zajištění sociálních služeb pro jejich občany v domácím prostředí je skutečnou výjimkou, a převažuje stav, kdy nám obec neposkytne příspěvek žádný, ačkoli péči jejich obyvatelům zajišťujeme a snažíme se dosáhnout toho, aby z důvodu své nepříznivé sociální situace nemuseli opouštět svůj domov, a bylo jim umožněno v něm setrvat, a s naší pomocí vše zvládnout tak dlouho, jak jen to bude možné.

Právě proto si tak vážíme finančního daru, který nám poslouží k tomu, abychom mohli pomoci ještě více lidem, kteří naši pomoc potřebují, či vytvořit ještě příjemnější pracovní prostředí pro všechny naše kolegyně a kolegy.

Právě oni jsou totiž těmi, kteří se primárně zasloužili o to, že Včelka jako poskytovatel sociálních služeb, za pouhých 1,5 roku svého působení ve Zlínském kraji, získal takovéto ocenění. Je to tedy ocenění především jejich, a zpětná vazba, jak skvělí jsou.

Děkujeme a nezapomeňte – stále platí, že "Jsme tu pro Vás"