Rádi bychom se s vámi podělili o pochvalu BeeTablu (tedy našeho mobilního interaktivního dotykového stolu) od naší klientky z Chrudimi.

Do domácího prostředí si ho může bezplatně zapůjčit každý klient Včelky, který si chce procvičovat své kognitivní funkce (např. paměť) pomocí různých her (sudoku, křížovky, pexeso, dáma), dále na něm může sledovat zprávy, počasí, filmy a seriály, poslouchat audioknihy, vytvářet fotoalba své rodiny, komunikovat s rodinou nebo vytvářet nákupní seznamy.

 Jeden z nich využívá i naše klientka, která byla jednou z prvních ve Včelce Slatiňany, kdo měl šanci ho vyzkoušet. Klientka si ho natolik oblíbila a využívá ho více než půl roku. Je s ním natolik spokojená, že na něm tráví v průměru 6 hodin denně.

 A k čemu ho využívá? Nejraději hraje Sudoku, Dámu a Puzzle. Kromě toho ráda sleduje různé české programy – například Prostřeno. Výhodou je, že vysílání lze sledovat i zpětně a ona tak má jistotu, že jí žádný díl neuteče   Klientka k němu má jedinou poznámku, a to, že vše na něm již vyzkoušela a ráda by poznala a zahrála si něco nového (např. křížovky, karty)