Kdo jsme a co děláme?

Jsme Včelka. Pomáháme lidem, kteří jsou z jakéhokoli důvodu odkázání na pomoc druhých, žít plnohodnotný život v prostředí, na které jsou zvyklí.

S ohledem na moderní přístupy a možnost využití nejnovějších přístrojů může často být plnohodnotou alternativnou k pobytu v nemocnicích, pobytových sociálních službách, či jiných institucionálních zařízeních.

Jsme po celé ČR

Od samotného vzniku Včelky bylo našim cílem zajistit dostupnost vysoce kvalitní péče v domácím prostředí pro co možná nejvíce z vás. I díky tomu nyní působíme v 6 krajích ČR a ročně poskytneme zdravotní péči více jak 9000 osobám

2

Nabídka služeb

Hledáte spolehlivého poskytovatele některé z následujících služeb?

Naše agentury domácí zdravotní péče disponují vysoce kvalifikovaným personálem a moderním přístrojovým vybavením, což umužňuje Vám zajistit péči v té nejvyšší kvalitě a potřebném rozsahu a frekvenci.

Jsme tu pro Vás!

Služby máme pro každého!

Pro klienty se neustále se snažíme inovovat naše služby. Proto jsou kolegové v našem týmu nejen vysoce kvalifikováni v rámci zajištění ošetřevatelské péče, ale dále hledáme způsoby, jak umožňit Vám či Vašim blízkým setrvat v domácím prostředí.

Pro lékaře nabízíme komplexní zajištění péče o osoby, pro které je domácí zdravotní péče vhodným a účelnou službou k řešení jejich zdravotní komplikace, včetně nastavení průběžného hlášení o průběhu péče a možnosti uzpůsobení nastaveného ošetřovatelského plánu.

Novinky a jiné zajímavosti

Co se u nás děje nového? Nenechte si ujít novinky ze života Včelky...

Březen 1

V únoru jsme přijali do péče více jak 200 nových pacientů

Leden 20

Sdružení pečujících organizací Včelka rozšiřuje neustále svůj tým

Je nás čím dál tím více. A jsme za to rádi.

Leden 13

Exkluzivní spolupráce se společností Alliance Healthcare a ZdravíDomů

Inovace péče v oblasti dostupnosti léčiv a zdravotnických prostředků

Leden 12

Exkluzivní spolupráce se společností Nutricia Medical

Zvýšená péče o pacienty na enterální výživě

Leden 11

Zvyšujeme pro Vás dostupnost našich služeb

Působíme pro Vás v 6 krajích a 13ti okresech ČR