Život nám přináší spoustu nádherných okamžiků, se kterými je krásné se podělit. Jeden z těchto okamžiků, patří naší klientce.

 28. dubna oslavila naše dlouholetá klientka paní Ludmila své životní jubileum. Za celou Včelku přejeme paní Ludmile vše nejlepší k jejím 90. narozeninám. To nejcennější, co každý z nás má, je bezpochyby "zdraví a mít kolem sebe rodinu a své blízké." Proto také my přejeme paní Ludmile, ať má to nejcennější, co nám život přináší. Ať je stále tak šťastná, směje se srdcem a nepocítí smutek.

Paní Ludmila je vitální, pravidelně chodí na procházky a má ráda posezení u dobré kávy se zákuskem anebo chlebíčkem ve společnosti svých přátel.

V životě poznáme spoustu lidí, ale jen čas ukáže, koho si uchováme v srdci. Naši klienti jsou ti, kteří v našich srdcích zůstanou, nejenom proto, že jsou součástí naší práce, ale především proto, že my ve Včelce přistupujeme ke svým klientům s úctu, láskou a s individuálním přístupem. Paní Ludmila je velice zkušená žena, která v životě neměla na růžích ustláno, ale nikdy nešetřila úsměvem a vlídným slovem.

Milá paní Ludmilo, přijměte od nás z celého týmu Včelka tu nejvřelejší gratulaci k Vašemu životnímu jubileu. Jsme rádi, že můžeme být součástí Vašeho života.

Veronika Wirkerová

vedoucí střediska Kolín